Male lawyer working at table in office,

Chcesz uwolnić się od Kredytu Frankowego?

 

To prostsze, niż myślisz.

Zaufaj zespołowi doświadczonych prawników.

Sprawdź jak odwalutować bądź unieważnić swój kredyt.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

Pomoc Frankowiczom Warszawa - Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i prężnym zespołem prawników, który przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie w prestiżowych warszawskich kancelariach. Do tej pory nie przegraliśmy żadnej powierzonej nam sprawy.

Pomoc Frankowiczom - Współpraca z nami

Nasze doświadczenie zawodowe dotyczy zarówno kredytów indeksowanych, jak i denominowanych. Pracę nad sprawą zaczynami od szczegółowej analizy prawnej (opinii prawnej) Państwa sytuacji. Analiza prawna jest bezpłatna. 
Po przeprowadzonej analizie uzgadniamy z Klientem strategię działania, szacowane korzyści oraz wynagrodzenie kancelarii.

Podjęcie przez Klienta decyzji o współpracy z nami stanowi pierwszy krok. Kolejnym jest projekt umowy i pełnomocnictwa, które omawiamy z naszymi Klientami. Klienci umowę mogą z nami podpisać na miejscu - w Kancelarii, a także elektronicznie
- z dowolnego miejsca w Polsce.

Niezwłocznie po podpisaniu umowy przystępujemy do działania. Wszczynamy postępowanie reklamacyjne, zaś zaraz po nim postępowanie sądowe. Większość banków podejmuje "pozorne" próby zawarcia z naszymi Klientami ugód, są one jednak zdecydowanie mniej dla nich korzystne.

Kolejnym etapem jest przygotowanie pozwu i złożenie go do sądu. Klienci przez cały okres współpracy są informowani o przebiegu postępowania. Na parę dni przed każdą z rozpraw, na których wymagana jest obecność Klientów, organizujemy spotkanie w kancelarii bądź on - line w celu omówienia przebiegu posiedzenia. Chcemy, aby nasi Klienci byli w pełni przygotowani na to, co ich czeka na rozprawie. Na każdej z rozpraw obecny jest prawnik Kancelarii, który opiekuje się Państwa sprawą.

Nasza kancelaria opiekuje się Państwa sprawą w postępowaniu pierwszoinstancyjnym, a także przed sądem apelacyjnym, które nie jest rzadkością w tego typu sprawach.

Pomoc Frankowiczom Warszawa - dlaczego my?

Jesteśmy młodym, agresywnym zespołem prawników - nastawionych na sukces. Walcząc o Państwa sprawę nastawiamy się na unieważnienie umowy w całości bądź  unieważnienie poszczególnych jej klauzul. Oba warianty oznaczają zwrot nadpłaconych bankowi  kwot.

 

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z Państwa sprawą, polecamy wykonanie bezpłatnej analizy Państwa kredytu. W terminie 2 - 3 dni roboczych otrzymają Państwo całkowitą analizę możliwości związanych z Państwa sprawą.

 

***

GoldBench Kancelaria

ul. Nowy Świat 51/8

00-042 Warszawa

+48 667-176-701

kontakt@goldbench.pl